Strona Główna

O nas
Cennik
Zapisz się
Kontakt

  Idiom na dziś: 

  Angielski

  Niemiecki

  Na Przeżycie

  Filie

  Projekty EU

  Dla Dzieci

  Matura

  Dla Firm

  Praca U Nas

  GaleriaJesteśmy certyfikowaną jednostką przygotowującą
do egzaminów Cambridge


Matura

 

Matura z języka obcego nie musi być trudna. Wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przygotowaliśmy kurs, dzięki któremu bez stresu przystąpicie do egzaminu dojrzewania. Nasz kurs opiera się na podręcznikach renomowanych wydawnictw m.in.:
MacMillan , Oxford i Longman:

 

 

i uwzględnia aktualnie obowiązujące wymagania maturalne opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i opisane w Informatorze maturalnym.

Kurs Nowa Matura organizowany przez Akademię Fair Play przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich pragnących przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, niemieckiego. Kurs opiera się na podręcznikach renomowanych wydawnictw i uwzględniający aktualnie obowiązujące wymagania maturalne opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i opisane w Informatorze maturalnym.

Poziom

Kurs przygotowuje do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Podczas zajęć słuchacze zdobędą niezbędne informacje o egzaminie, poznają i przećwiczą wszystkie typy zadań maturalnych.

Ciekawe zadania leksykalne umożliwią słuchaczom poznanie i uzupełnienie ewentualnych braków w słownictwie obejmującym swoim zakresem katalog tematów maturalnych obowiązujący od 2005 roku. Ćwiczenia gramatyczne pozwolą na usystematyzowanie już zdobytej wiedzy z zakresu gramatyki języka obcego i opanowanie umiejętności rozpoznawania i stosowania różnych struktur gramatycznych. Uczestnicy naszego kursu poznają również strategie pisania różnych tekstów np. listów formalnych i nieformalnych, opowiadań, rozprawek, ogłoszeń, zaproszeń, ankiet etc., oraz intensywnie przećwiczą ich pisanie, co gwarantuje, iż część pisemna egzaminu maturalnego nie sprawi naszym słuchaczom trudności.

Dodatkowo

Oprócz wzbogacenia słownictwa z zakresu tematycznego obowiązującego na maturze, celem naszego kursu jest również rozwinięcie u słuchaczy sprawności słuchania i przede wszystkim mówienia, czemu służyć mają różnorodne ćwiczenia i testy sprawdzające.

W trakcie trwania kursu proponujemy naszym słuchaczom przystąpienie do Próbnej Nowej Matury, podczas której będą mogli w praktyce sprawdzić już zdobyte wiadomości i całościowo przećwiczyć nową formę egzaminu maturalnego.

Komfort

Zajęcia w prowadzone są w małych grupach 6-12 osób dwa lub trzy razy w tygodniu po dwie lekcje. Przed rozpoczęciem kursu słuchacze przystępują do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Test przeprowadzany jest w formie pisemnej i obejmuje ćwiczenia na zrozumienie tekstu pisanego oraz ćwiczenia leksykalno-gramatyczne. Kadra doświadczonych i zaangażowanych lektorów oraz interesujący program kursu gwarantują sukces na egzaminie maturalnym.

 

Copyright by Skolo 2012