Strona Główna

O nas
Cennik
Zapisz się
Kontakt

  Idiom na dziś: 

  Angielski

  Niemiecki

  Na Przeżycie

  Filie

  Projekty EU

  Dla Dzieci

  Matura

  Dla Firm

  Praca U Nas

  GaleriaJesteśmy certyfikowaną jednostką przygotowującą
do egzaminów Cambridge


Angielski

 

Proponujemy naukę j. angielskiego metody bezpośrednią

 

DIRECT Method for English

 

Direct Method for English to nowoczesny system podręczników do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowany przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

 

 

Teraz podręczniki dostępne w nowym, trzecim wydaniu co oznacza:

 

· Praktyczne, bogatsze i bardziej zaawansowane słownictwo.

· W podręcznikach znajduje się około 500 nowych słów starannie dobranych pod kątem przydatności.

· Wiele nowych, interesujących pytań w naturalnej, współczesnej angielszczyźnie.

· We wszystkich podręcznikach używamy dużej ilości pytań. Dzięki temu Słuchacze mogą lepiej zapamiętać nowe słownictwo, a także używają go w większej liczbie kontekstów (różne zastosowania, struktury gramatyczne, kolokacje). To sprawia, że potrafią bardziej kreatywnie używać języka angielskiego zamiast zapamiętywać mechanicznie pojedyncze zdania.

· Nowa grafika, w tym ilustracje.

· Przejrzyste elementy graficzne oraz przyjazdy układ strony ułatwiają pracę z podręcznikiem.

· Nowy, szerszy zestaw VISUALS do Book 1.

· płyty mp3 do każdej Książki Słuchacza,

· ćwiczenia gramatyczne na końcu każdego modułu

 

Podręczniki podzielone zostały na 7-8 modułów, na końcu każdego z nich znajdą Państwo lekcję gramatyczną z ćwiczeniami na struktury wprowadzone w danym module, a także ćwiczenia utrwalające słownictwo. Sekcje komunikacyjne wraz z dialogami i tekstami, dzięki którym możemy przećwiczyć słownictwo i struktury potrzebne w konkretnych sytuacjach (np. w restauracji, w sklepie, na lotnisku), co stanowi zupełną nowość w podręcznikach do metody bezpośredniej.

 

Platforma internetowa

Dostęp do programu e-learningowego, dzięki któremu nasi Słuchacze mogą w nowoczesny i atrakcyjny sposób utrwalać wiadomości i uzupełniać zaległości, jest bezpłatny dla wszystkich Szkół współpracujących z naszym wydawnictwem. W ten sposób połączymy zalety pracy w klasie z nauczycielem i samodzielnej pracy ucznia w domu.

 

Copyright by Skolo 2012