Strona Główna

O nas
Cennik
Zapisz się
Kontakt

  Idiom na dziś: 

  Angielski

  Niemiecki

  Na Przeżycie

  Filie

  Projekty EU

  Dla Dzieci

  Matura

  Dla Firm

  Praca U Nas

  GaleriaJesteśmy certyfikowaną jednostką przygotowującą
do egzaminów Cambridge


Kursy Dla Dzieci

 

Nauka języków obcych jest ważnym elementem edukacji młodego człowieka. Teraz również Twoje dziecko może w pełni wykorzystać wszystkie zalety kursów w Akademii Fair Play. Twoje dziecko będzie robiło szybkie postępy dzięki połączeniu sprawdzonych zalet metody bezpośredniej i metod tradycyjnych. Dzieci uczą się w małych, komfortowych grupach przy ogromnym zaangażowaniu naszych lektorów.

 

Direct Kids

 

Proponujemy zajęcia metodą bezpośrednią na bazie podręczników przygotowanych specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej.

Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego.

Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Podręcznik jest podzielony na 7 części, odpowiednio do grupy wiekowej i zaawansowania:

Direct Kids - First Touch of English

Książka dla najmłodszych w wieku 6-7 lat. To pierwsze spotkania z angielskim dzieci, które dopiero uczą się czytać i pisać. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.

 

 

Direct Kids 1, 2, 3, 4 - Enjoy your School Time

Podręczniki rozbudowują bazę aktywnie używanego słownictwa i wprowadzają więcej możliwości wypowiedzi poprzez nowe zagadnienia gramatyczne. Obok bogatego słownictwa z otaczającego ich świata, dzieci uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.

 

 

Direct Kids 5, 6 - Becoming a Teenager 

Kolejne etapy to dalsze rozwijanie słownictwa, umiejętności dyskutowania na różne tematy, a także poznawanie sposobów wyrażania i opisywania uczuć oraz emocji. Książki gruntownie utrwalają poznane na wcześniejszych etapach zagadnienia gramatyczne oraz wprowadzają nowe. Na tym etapie nauki dzieci potrafią już komunikować się i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju. 

 

Zajęcia 1 x 45 min. lub 2 x w tyg. po dwie 45 min. lekcje.

 

Copyright by Skolo 2012